"ÇOMÜ Gönüllü Akademisi" Program Dizisi - 2
BİİBF Uluslararası İlişkiler Bölümü Gönüllülük Çalışmaları dersi kapsamında organize edilen ÇOMÜ Gönüllü Akademisi'nde 22 Mart Pazartesi saat 14.00'da Gençlik ve Spor Bakanlığı Gönüllülük Çalışmaları Daire Başkanı'nı ağırlıyoruz. 
 
"Bildiğiniz üzere ÇOMÜ Gönüllü Akademisi ile dönem boyunca Fakültemiz öğrencilerinin, gönüllülüğün hikayesinden gönüllülük motivasyonlarına, proje yazımı eğitimlerinden atölye çalışmalarına, gönüllü seçimlerindeki mülakat tekniklerinden gönüllü sisteminde oyunlaştırmaya ve kariyer olanaklarına kadar pek çok alanda donanım sahibi olmaları hedeflenmektedir. Aynı zamanda öğrencilerimiz, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Ulusal Ajans'ın gönüllülük faaliyetleri yanı sıra BM Gönüllüleri Programı ve Avrupa Dayanışma Programı gibi çalışmaları uzmanlarından dinleme ve tanıma fırsatı bulacaklardır. Çeşitli STK temsilcilerinin ve akademisyenlerin de davet edileceği ÇOMÜ Gönüllü Akademisi ile öğrencilerimizin toplumsal bilinci yüksek, özgüvenli, ekip çalışması becerilerine sahip bireyler olmalarına ve üniversite-toplum arasındaki bağı geliştirmelerine katkı sağlanması amaçlanmaktadır."
 
Gençlik ve Spor Bakanlığı Gönüllülük Çalışmaları Daire Başkanı Sayın F. Cemal Sofuoğlu, gönüllülük çalışmalarına öncülük etmek adına Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın hazırladığı proje, faaliyet, strateji ve eylem planlarını anlatacak; ÇOMÜ öğrencilerimizin Bakanlık gönüllülük projelerindeki ve platformlarındaki payını ele alarak gençlerle gönüllülükte ortak yolculuğu konuşacaktır.
 
Sizleri ve tüm bölümlerden öğrencilerimizi bekleriz. Detayları ekteki afişte bulabilirsiniz.

Ekler

Cemal Sofuoglu - Afis.pdf

Dilek ve Önerileriniz İçin RİMER
(Rektörlük İletişim Merkezi)