Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Birinci Kariyer Günleri ve Bahar Şenliği

16-17-18 Mayıs 2022 tarihleri arasında Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Biga Uygulamalı Bilimler Fakültesi ile Biga Meslek Yüksekokulu’nun birlikte organize ettiği Prof. Dr. Ramazan Aydın Yerleşkemizde 1.Kariyer Günleri ve Bahar Şenliği gerçekleştirildi. Açılışa Biga Kaymakamı Erdinç DOLU, Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin SERT, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Pelin KANTEN, ÇOMÜ ÖTK Başkanı Muhammet YAZICI katıldı. Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Pelin KANTEN ve ÇOMÜ ÖTK Başkanı Muhammet YAZICI’nın yaptığı açılış konuşmalarının ardından,

 

Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, 'Kaymakamlık Makamı ve Kaymakam Olunma Süreci' konulu sunumunu gerçekleştirdi, öğrencilerin Kaymakamlık mesleği ile ilgili sorularının Kaymakam Erdinç Dolu tarafından  cevaplanmasının ardından, Biga İİBF, Çevre ve Kalite elçilerine Gönüllülük Rozeti takdimi, Biga MYO voleybol ve langırt turnuvalarında dereceye giren öğrencilere kupa ve madalya takdimi yapıldı.

Açılış gününün ardından 1. Kariyer Günleri ve Bahar Şenliği alanında uzman değerli konuklarımızın konuşmaları, tiyatro gösterisi, konserler ve spor müsabakaları eşliğinde yoğun bir öğrenci katılımı ile gerçekleşti.

Şenliklerimize katılan değerli konuklarımıza etkinliklerde görev alan tüm Akademik/İdari Personelimiz ile öğrencilerimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

 

Birinci Kariyer Günleri ve Bahar Şenliği fotograflarına buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlik Haberleri

 

 

Dilek ve Önerileriniz İçin RİMER
(Rektörlük İletişim Merkezi)